VÝHODY OPALOVACÍHO PLÁNU

Chcete se cítit zdravě, vypadat báječně a mít nádhernou barvu kůže po celý rok? Nechte si sestavit individuální opalovací program. Přinese vám to řadu výhod, správné a efektivní opálení. Takové opalování má smysl.

Zdarma vám určíme typologii kůže a podle vašeho fototypu vám nastavíme nejlepší harmonogram opalování. Vybereme takový  typ solária, který je pro vaši pokožku nejvhodnější. Poradíme vám s výběrem ideální solární kosmetiky.

Největší investicí do opalování, ať už časovou či finanční, je začátek, kdy potřebujeme v kůži „probudit“ pigmentační proces. Proto je potřeba docházet častěji, mnohdy i obden. Jakmile dosáhneme opálení, kterého jsme chtěli, stačí  krásné opálení už jen udržovat.

Dosáhli jste vysněné barvy, ve které se cítíte skvěle? Byla by škoda zahodit vynaložené úsilí a „vyblednout“. Dopřávejte své pokožce pravidelnou dávku slunečních paprsků a udržujte si hezké opálení po celý rok. S každou další návštěvou bude vaše pokožka hezčí, vy se budete cítit skvěle a kromě jiného si zajistíte pravidelnou dávku potřebného vitamínu D.

SOLÁRIUM JAKO ŽIVOTNÍ STYL

Využívejte blahodárných účinků solária. Zajistí vám odpočinek, relaxaci, tolik potřebný vitamín D (zvláště v zimních měsících), Anti Aging péči a dokonalé opálení –  přesně tak jak si budete přát. Návštěva solária se vám tak stane životním stylem.

Jdete do solária jednou za dva měsíce, vyberete si nejsilnější zařízení a strávíte v něm dvacet minut, abyste se co nejrychleji opálili? Velká chyba. Takové opálení se vám za dva dny ztratí, protože se neaktivuje pigment v hlubších vrstvách kůže. Pro efektivní opalování je důležité opalovat se postupně, pravidelně a dlouhodobě. Víme, jak na to.

REZERVACE

Doporučujeme rezervovat si přesný čas vaší opalovací seance. Rezervace vám zaručuje, že v danou chvíli budete mít k dispozici nejoptimálnější solárium právě pro vaši pokožku. Nemusíte na nic čekat, uspoříte tím svůj čas. Nebojte se rezervace, kdykoliv ji můžete telefonicky zrušit.

Pro naše solárium je pečlivě vybrána osvědčená solární kosmetika, která je nedílnou součástí opalování, má-li být efektivní a dlouhodobé. Obsluha vám s výběrem vaší kosmetiky ráda pomůže.

JSME JAKO RODINA

Výhodou permanentních vstupů a opalovacího programu je, že vás známe. Známe vaši historii, víme, co je váš cíl, čeho chcete dosáhnout. To nám umožňuje postarat se o vás tak, abyste dosáhli dokonalého a efektivního opálení. Aby bylo opalování skutečně efektivní, je nutné, abychom vzájemně dodržovali několik zásad.

+ Komunikujte s personálem
Nestyďte se zeptat na cokoliv, co vám není jasné. Jsme tu od toho, abychom vám poskytli plnohodnotné rady i odpovědi. Jen tak vám můžeme skutečně pomoci.

+ Naslouchejte našim radám
S provozováním solária máme mnohaleté zkušenosti. Víme, jak co funguje, známe naše solária, a tak vám dokážeme sestavit ten nejlepší program pro vaše efektivní opálení, relaxaci či zdraví.

+ Svěřte se nám, s jakým očekáváním přicházíte
Čím více o vás víme, čím lépe známe vaši historii, vaše zdravotní problémy a potíže, tím lépe docílíme vašeho dokonalého opálení. Každý očekává od návštěvy solária něco jiného. Je to nádherná barva do plesových šatů? Jemné opálení po celý rok? Příprava kůže na exotickou dovolenou? Relaxace? Prohřátí? Léčebné účinky při ekzémech či jiných kožních potížích? Načerpání vitamínu D? To vše hraje roli při sestavování programu.